Hľadáte tip na dovolenku pre rodinu s deťmi? Nemusíte chodiť ďaleko. Napríklad okolie Donovál ponúka skvelé možnosti ubytovania a výletov v okolí. Vybrať si zo širokej ponuky ubytovania môže byť náročné, no rodiny s deťmi obľubujú najmä apartmány. Prečo?

1. Ako Doma

Rodinný apartmán ponúka viacero výhod pre menšie aj väčšie rodiny. Oddelená spáľna s manželskou posteľou, plne zariadená kuchynská linka, sedacia súprava s televízorom či jedálneský stôl, v rodinnom apartmáne sa jednoducho budete cítiť ako doma. Akurát s tým bonusom, že dovolenkujete.

2. Pocit bezpečia a súkromia

V apartmáne majú vaše deti oddelenú časť, no máte ich stále pod dohľadom.

Rozdiel v tom, či si prenajmete celú chalupu alebo priestranný rodinný apartmán je v pocite bezpečia. V apartmánovom dome máte po ruke recepciu a aj keď máte dokonalé súkromie, vždy sa máte na koho obrátiť. Potrebujete radu, kam s deťmi vybehnúť na nenáročný výlet? Jednoducho sa spýtajte. Personál vždy rád pomôže.

3. Komfort

Rodinné apartmány ponúkajú rozlohu aj viac ako 70 metrov štvorcových, čo je porovnateľné s priestranným trojizbovým bytom. K dispozícií je kompletné zariadenie, pohovky, televízor aj plne vybavená kuchynská linka. Ak hľadáte miesto na oddych, no nechcete sa ničomu prispôsobovať, nadštandarné rodinné apartmány sú pre vás ideálna voľba

4. Rodinná atmosféra a priateľský personál

Máte chuť posedieť si pri kozube, kým budú vaše deti šantiť v detskom kútiku? Stačí využiť spoločné priestory k tomu určené. K dispozícií máte aj minibar. Okrem toho máte k dispozícii detské ihriská a samozrejme wellness. A čo je najlepšie? Väčšina návštevníkov apartmánov sú taktiež rodiny s deťmi, a tak si Vaše deti určite nájdu nových kamarátov.

5. Pohodlné parkovanie

Často sú súčasťou ubytovania v apartmáne aj možnosti bezplatného parkovania pre vaše auto. Ak je parkovanie bezplatné a nonstop monitorované kamerovým systémom je to veľký bonus, ktorý hostia určite ocenia.

Zaujali vás rodinné apartmány? Pozrite si ponuku našich apartmánov vo Villa Gardenia na Donovaloch. Okrem úžasného prostredia ponúkajú Donovaly skvelé možnosti na rodinné výlety aj na relax.