PONUKA NAŠICH APARTMÁNOV.

 EXECUTIVE STUDIO DELUXE

Užite si romantickú dovolenku v krásnom horskom prostredí. 1-izbové štúdio Executive ponúka pohodlný odpočinok pre 2 osoby. Pozostáva z plne vybavenej kuchynskej linky, jedálenského stola, LCD televízora a manželskej postele. Každé štúdio taktiež disponuje WiFi pripojením na internet. Samostatné sociálne zariadenie je súčasťou každého štúdia. Celková rozloha štúdia je 25m2.

GALÉRIA
REZERVÁCIA

PREMIUM DELUXE

Rodinná dovolenka na Donovaloch – najlepšia dovolenka. Moderne zariadený 1-izbový apartmán Premium DeLuxe pre 2 až 4 osoby ponúka rozlohu až 48m2. Skladá sa z priestrannej obývacej izby s rozkladacou sedacou súpravou a LCD televízorom, manželskej postele a plne vybavenej kuchynskej linky. Samostatné sociálne zariadenie a WiFi pripojenie sú samozrejmosťou.

GALÉRIA
REZERVÁCIA

GOLD DELUXE

Hľadáte pre svoju rodinu maximálny komfort? Doprajte si luxus z priestoru počas vašej dovolenky na horách. Priestranný 2-izbový apartmán Gold DeLuxe pre 2 až 4 osoby s celkovou rozlohou 59m2 je ideálnym riešením. Pozostáva zo samostatnej spálne s manželskou posteľou a masívnym nábytkom a priestrannej obývacej izby s rozkladacou sedacou súpravou, LCD televízorom a plne vybavenou kuchynskou linkou. Rovnako aj apartmán Gold DeLuxe disponuje vlastným sociálnym zariadením a WiFi pripojením na internet.

GALÉRIA
REZERVÁCIA

GOLD DELUXE DUPLEX

Nadštandardne vybavený 3-izbový apartmán Gold DeLuxe Duplex až pre 6 osôb je náš klenot. 2 podlažia, 2 balkóny, 2 samostatné izby a celková rozloha viac ako 70m2. Všetko doplnené masívnym nábytkom, obývacou izbou s rozkladacou pohovkou a LCD televízorom a plne vybavenou kuchynskou linkou. Kúpelňa s WC sa nachádzajú na poschodí a v celom apartmáne sa môžete na internet pripojiť prostredníctvom WiFi.

GALÉRIA
REZERVÁCIA

SPOLOČNÉ PRIESTORY A OKOLIE VILLY GARDENIA.

VILLA GARDENIA

Večerné posedenie pri rozpálenom krbe v spoločenskej miestnosti je výborným miestom na relax po celodennej lyžovačke. O vašu výstroj sa postaráme v modernej lyžiarni a deti si určite zamilujú detský kútik v priestoroch spoločenskej miestnosti. K dispozícii máte minibar s ponukou nealkoholických nápojov, piva či vína.

GALÉRIA

DETSKÉ IHRISKO

Moderné a bezpečné detské ihrisko tvorí neoddeliteľnú časť apartmánových domov Villa Gardenia. Spokojnosť detí je u nás na prvom mieste, a preto sa môžu do sýtosti vyblázniť na viacerých hracích prvkoch. Myslíme však aj na dospelých, pre ktorých je pripravený altánok s ohniskom ideálnym na večerné posedenie, grilovanie a opekanie pri pohári dobrého vína.

GALÉRIA