S výškou 915 až 1402 metrov nad morom patria k Donovaly k najlepším a najobľúbenejším lyžiarskym strediskám na Slovensku. Hľadáte vhodné miesto, kde si najmenšie ratolesti vyskúšajú prvé oblúčiky, vy si tiež dobre zalyžujete aj oddýchnete? Práve ste ho našli.

Lyžovačka na Donovaloch je zážitok pre celú rodinu. V areáli Park Snow na vás čaká 19 zjazdoviek s rôznymi úrovňami náročnosti od úplných začiatočníkov až po skúsených lyžiarov, ktorí si chcú užiť adrenalín. O komfort lyžiarov sa starajú 2 lanovky a 14 vlekov s celkovou kapacitou až 14 100 lyžiarov za hodinu.

Ubytovanie na Donovaloch a v okolí

Základom spokojnej rodinnej dovolenky je kvalitné ubytovanie v blízkosti zjazdovky. Na Donovaloch a v okolí máte veľa možností na výber.

Chcete si užiť komfort rodinného apartmánu len pár desiatok metrov od detského Fun Park v areáli Park Snow? Villa Gardenia ponúka apartmány pre 2 – 4 osoby a tiež nadštandardný 3-izbový apartmán Gold DeLuxe Duplex pre 6 osôb s dvomi podlažiami, 2 balkónmi a samostatnými izbami s celkovou rozlohou viac ako 70 metrov štvorcových. O komfort najmenších členov rodiny sa postará aj detský kútik v spoločenskej miestnosti. Samozrejmosťou je kompletne vybavené kuchyňa, kúpeľňa, WiFi pripojenie a LCD televízor.

Program pre deti

Súčasťou lyžiarskeho strediska Park Snow Donovaly je druhý najväčší detský fun park v strednej Európe. Deti všetkých vekových kategórií sa vybláznia na snehu, zdokonalia sa v lyžovaní pod dohľadom skúsených lyžiarskych inštruktorov – na moderných posuvných pásoch sa naučia lyžovať bez stresu a úplne bezpečne.

Pre deti od troch rokov sú pripravené aj zábavné hry a súťaže. Tie väčšie a dospelé si môžu užiť adrenalín v Riders parku so skvelou park crew.

Ak ich omrzia lyže, môžu si vyskúšať piruety na ľadovom klzisku. Zážitkom pre celú rodinu je aj jazda 8-miestnou kabínou TELEMIX na Novú hoľu.

Lyžovačka s deťmi vôbec nemusí byť stresujúci zážitok. Zverte ich do rúk profesionálnym inštruktorom s profesionálnym prístupom, vyberte si pohodlné a útulné ubytovanie kúsok od zjazdovky a už len oddychujte.