Stredná škola bolo miesto, kde sme nadviazali prvé celoživotné priateľstvá, stretli naše prvé lásky a v (ne)poslednom rade aj nadobudli zopár vedomostí. Rozhodli sme sa pre Vás spísať 5 dôvodov, prečo by ste na stretnutia s priateľmi zo strednej alebo základnej školy nemali zanevrieť.

1. Objavíte v sebe schopnosti „detektíva“, o ktorých ste možno doteraz nevedeli

Dobre. Nie tak doslova, ale pri hľadaní všetkých kontaktov Vám to občas bude tak pripadať. Či už pri hľadaní využijete facebook, instagram, whatsapp, alebo starý denník na povale s adresou už necháme na Vás. Kreativite sa medze nekladú!

2. Vrátite sa do starých, dobrých čias

Pri uvoľnenej atmosfére so svojimi priateľmi zabudnete na bežné starosti každodenného života. Napríklad, že ste v pondelok neposlali mail s vysokou prioritou, alebo Vaše dieťa dostalo poznámku za prezúvky. Čas sa nachvíľu zastaví a vy môžete riešiť, ako Anna chodila s Mariánom zo 4.B. Akú ste mali skvelú stužkovú a ako ste sa zapotili pri maturitných otázkach. Svet je zrazu krajšie a pokojnejšie miesto, však?

3. Stretnete potenciálnych biznis partnerov

Spolužiačka pečie vo veľkom torty, vy máte cukráreň. Spolužiak nevie, kam na dobrú kávu a koláčik, príde k Vám! Ďalšia robí marketing, vy potrebujete reklamu. Áno, aj takto jednoducho viete pri pohári dobrého vína nadviazať potenciálne spolupráce. Preto si vezmite so sebou aj vizitky 😊.

4. Konečne trocha socializácie!

Po náročnom covid období, kedy sa v podstate celé naše fungovanie odohrávalo medzi štyrmi stenami Vám takáto stretávka padne viac než vhod. Obdobie, kedy sme si svojpomocne zrekonštruovali byty, dali dokopy záhrady a vytriedili 25 rokov života v skriniach je z časti za nami a toto je skvelá príležitosť ako sa vrátiť do „bežného“ života.

5. Zdokonalíte sa v organizačných zručnostiach.

Neorganizujete Met Gala a ani odovzdávanie Oscarov, preto takáto organizácia určite nebude stresujúca, ale budete sa z nej naopak tešiť. Vyhľadajte všetky potrebné kontakty na spolužiakov a ozvite sa nám. Radi sa o všetko postaráme!