Zimná dovolenka nie je len o lyžovaní či snowboardovaní. Ideálne je práve spojenie aktívneho relaxu na svahoch a príjemného oddychu vo wellness centre. Naplánujte si zimnú dovolenku tak, aby ste si oddýchli aj užili adrenalín na snehu.

Ako si naplánovať zimnú dovolenku

Partia kamarátov, zamilovaná dvojica či mladá rodina, každý si pod dokonalou zimnou dovolenkou predstavuje niečo iné. Na Donovaloch však nájdete možnosti zimného vyžitia naozaj pre každého – pre milovníkov lyžovania a snowboardovania sú k dispozícií špičkovo upravené zjazdovky, pre deti druhý najväčší detský zábavný park v strednej Európe v areáli Park Snow Donovaly, možnosť jazdy na snežných skútroch pre skupiny aj pre jednotlivcov s doprovodom či perfektné ľadové klzisko.

Zo svahu na wellness

Vyzimení a unavení môžete nabrať nové sily v moderných wellness centrách. Vyberte si preto ubytovanie, ktoré ponúka saunový svet či vírivku. Vo Ville Gardenia na Donovaloch máte možnosť užiť si saunový svet s fínskou saunou, parnou, infra saunou a vírivkou v privátnej atmosfére pre 5 až 15 ľudí.

Dokonca si wellness môžete rezervovať aj celé pre seba a svojich blízkych, rodinu či priateľov a užiť si tak ničím nerušený oddych, kým za oknom bude padať čerstvý prašan na zjazdovky.

Spojenie aktívneho oddychu a ničím nerušeného relaxu je ideálne na načerpanie nových síl aj na celý rok dopredu. Pozrite si ponuku ubytovania a výhodných balíčkov, napríklad aj s možnosťou vstupu do nášho wellness centra.